Jó hírt közölt a Lukoil
A vártnál jóval nagyobb nyereséget termelt a Lukoil, a második legnagyobb orosz olaj- és gázkitermelő vállalat az első fél évben.
Jó hírt közölt a Lukoil
A vártnál jóval nagyobb nyereséget termelt a Lukoil, a második legnagyobb orosz olaj- és gázkitermelő vállalat az első fél évben.
Trump alávágott Amerikának
Az amerikai vállalatok szokatlan hevességgel, ugyanakkor a jelek szerint hiába próbálták meggyőzni Donald Trumpot arról, hogy az Egyesült Államok ne lépjen ki a párizsi klímaegyezményből. Ennek oka egyszerű, a klímaváltozás elleni harc a cégek jól felfogott érdeke - írja összefoglaló elemzésében a CBSNews.com.
Növelte forgalmát és nyereségét az első negyedévben az OMV
A nagyobb kitermelésnek és a magasabb olajárnak köszönhetően növelte forgalmát és nyereségét az OMV az első negyedévben.
A Shellt nem zavarja az alacsony olajár
Az elemzők által vártnál nagyobb mértékben, több mint a duplájára nőtt a Royal Dutch Shell olajipari konszern nyeresége az idei első negyedévben.
Kiderült, mikor kezdi az osztalékfizetést a Mol
A Mol Nyrt. május 17-én kezdi meg a 2016-os üzleti év után járó osztalék kifizetését, az egy részvényre jutó bruttó osztalék 625 forint - tette közzé a társaság kedden, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.