Itt a Mol közleménye: megveszik a szerb NIS-t
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról.
Itt a Mol közleménye: megveszik a szerb NIS-t
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról.
Itt az újabb csavar: szétdarabolhatják a Mol által kiszemelt szerb vállalatot
Nem biztos, hogy egyedül vásárolja ki az oroszokat a NIS-ből a Mol, felmerült a szerb olajtársaság feldarabolása is, az arabok bevonásával.
Szijjártó bejelentette: közel a megállapodás, a Mol tulajdonrészt vásárolhat a NIS-ben
A külügyminiszter szerint a magyar kormány azért támogatja a Mol törekvéseit, mert ez elősegítheti a közép-európai térség energiaellátásának biztonságát.
Belgrádba tart Szijjártó Péter, összejön a nagy Mol-üzlet?
A külügyminiszter csütörtökön Belgrádba érkezik, várhatóan tárgyalni fog a szerb olajvállalat kivásárlásáról is.
Óriásüzlet kapujában a Mol: de hogyan fog majd fizetni az oroszoknak?
A Bázispont podcast évadnyitó vendége Gajda Mihály, a Concorde Értékpapír részvényelemzője volt, vele tekintettük át a legújabb fejleményeket a Mol lehetséges szerbiai terjeszkedéséről.