Egyre nagyobb veszélyben vannak az okostelefonok
Folyamatosan nő az iOS és az Android operációs rendszerek fenyegetettsége. Az Apple rendszerében több sebezhetőséget észleltek és a platformot támadó rosszindulatú programok száma is emelkedett. Az Androidnál kis csökkenést mutat a kártevők száma, de a kritikus hibákból egyre több van az ESET kiberbiztonsági cég 2019-es felmérése szerint.




