BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
header

okostelefon

11.
19.
13:08

Készpénzes fizetés: elkezdődött a kiszorulás

Továbbra is a készpénz a leginkább használt hazai fizetési eszköz, de a korábbi évekhez képest jelentősen megnőtt a különböző készpénzkímélő fizetési megoldások volumene - közölte az Elektronikus Fizetési Szolgáltatók Szövetsége (EFISZ) csütörtökön, a tagjai közreműködésével készíttetett szeptember-októberi országos reprezentatív közvélemény-kutatás alapján.

Szerző(k):
Szabó Dániel