BUX 139809.81 0,13 %
OTP 45940 -0,07 %
header

oecd

12.
07.
11:24

Az ártalomcsökkentés mindannyiunk érdeke (x)

Köztudott, hogy a cigarettázás káros az egészségre. Az már nem ennyire nyilvánvaló, hogy a cigaretta égése során keletkező füstben lévő anyagok a dohányzással kapcsolatos betegségek elsődleges okozói, amelyek nem csak a dohányzók egészségére, hanem a környezetükben lévő nemdohányzókéra is károsak. Az ártalomcsökkentés tehát a társadalom, és így végső soron mindannyiunk érdeke.

Szerző(k):
Indamedia