Jó hír: elkezdődött a helyreállás a munkaerőpiacokon a pandémia előtti szintre
A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) minden tagállamában visszaesett a foglalkoztatás a koronavírus-járvány miatt, azonban tavaly már javult a helyzet, és sok országban a pandémia előtti szintre sikerült emelni a munkavállalók arányát.




