Óriási nyugdíjpénzek mennek el
Augusztusban 83 milliárd forinttal csökkent a zárt körű hazai befektetési alapokban levő tőke, aminek jelentős része nyugdíjpénztári vagyon lehetett. Az árfolyamzuhanások 77 milliárd forintos veszteséget hoztak az alapok összességénél.



