Nyugdíjasszövetkezetek - fontos változásról dönthet a kormány
A közérdekű nyugdíjasszövetkezeteknek a nettó bevétel minimum 85 százalékát ki kell fizetniük a tagoknak; az erről szóló indítványról ősszel dönt az Országgyűlés - idézi Kósa Lajos, az Országos Szövetkezeti Tanács elnöke Világgazdaságban megjelent megszólalását az MTI.




