Korlátozza nyersanyagexportját Indonézia
Indonézia részben leállította, részben új adókkal sújtotta a feldolgozatlan ásványi nyersanyagainak exportját. Az indonéz kormány a nyersanyagok hazai feldolgozását akarja ösztönözni, hogy már a magasabb hozzáadott értékkel készült termékek kerüljenek exportra. A kormány eredetileg teljes exporttilalmat tervezett, de ettől végül elálltak.



