Jól megy az amerikai bankoknak
Emelkedett az amerikai bankszektor nyeresége az idei második negyedévben - írja az MTI.
Jól megy az amerikai bankoknak
Emelkedett az amerikai bankszektor nyeresége az idei második negyedévben - írja az MTI.
Milliárdos hasznot termelnek a magyar börtöncégek
Tavaly harmincmilliárd forint feletti árbevétellel és másfél milliárdos nyereséggel működtek a büntetés-végrehajtási intézetek gazdasági társaságai; van köztük ruhagyártással, mezőgazdasággal, állattenyésztéssel, fafeldolgozással vagy papírgyártással foglalkozó cég.
Mi történt a Daubner cukrászdában?
A milliárdos forgalmú Daubner cukrászda jól hasít továbbra is: a kasszába érkező pénzek ötödéből lesz profit. A cég beszámolója szerint az átlagbér 10 százalékkal nőtt.
Így lehet nyerni azon, ha csúszik a fűtési szezon
Nőtt a PannErgy csoport árbevétele és nyeresége az első fél évben - derül ki a társaság Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján kedden közzétett IFRS szerinti konszolidált adataiból.
Nőtt a Rába árbevétele és nyeresége az első fél évben
A Rába csoport 12,9 százalékos növekedéssel 27,6 milliárd forint árbevételt ér el az idei év első hat hónapjában, adózott nyeresége 854 millió forint volt, 33,7 százalékkal magasabb, mint az előző év azonos időszakában - írja az MTI a győri székhelyű járműipari vállalat közlése nyomán.