A Kúriához fordul az Összefogás
A Kúriához fordul az Összefogás, mert tévesnek tartja a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) döntését, amely szerint a választók megtévesztésére alkalmas az MSZP-Együtt-PM-DK-MLP \"Összefogás Pécsért, Baranyáért\" szlogenje. A baloldali pártok azt is kifogásolták, hogy delegáltjuk nem vehetett részt bizottsági tagként az NVB szombati ülésén, így nem mondhatta el véleményét.


