Az áramárak emelkedése Magyarországra is begyűrűzik, de a kormány mindenkit megvéd ettől
A kiugróan növekvő európai áramárak is alátámasztják a Paks II. beruházás megtérülését - mondta Süli Jánosa,a paksi atomerőmű két új blokkjának megvalósításáért felelős tárca nélküli miniszter az Országgyűlés gazdasági bizottságában tartott meghallgatásán kedden. A kormány megvédi a magyarokat még az import áram drágulásától is.




