Büntetni kezdett a magyar nyugdíjrendszer és jövőre fog igazán!
Ha továbbra is gyorsan nőnek a reálbérek, de a nyugdíjakat csak az infláció szerint korrigálják, olyan aránytalanságok alakulhatnak ki, amelyek kikényszerítik a rendszer megváltoztatását - figyelmeztetnek az e heti HVG-ben.




