BUX 139917.75 0,21 %
OTP 45960 -0,02 %
header

nmhh

12.
18.
16:13

Komoly bírságot kapott a Magyar Telekom az NMHH-tól (frissített)

A Magyar Telekom a vizsgálatban szereplő minden második kötbérfizetési kötelezettségét jogsértő módon teljesítette az előfizetőivel szemben - állapította meg a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) november 25-én kelt határozatában. Az NMHH összesen 138 millió forint bírságot szabott ki, és kötelezte a szolgáltatót, hogy fizesse meg a jogos összegű kötbéreket az érintetteknek, a döntés végleges - írja az MTI.

Szerző(k):
Szász Péter
11.
28.
22:40

Decemberben döntenek az új médiatanácsról - odacsaphat a Fidesz

A G7.hu értesülése szerint a korábbi várakozásokkal ellentétben heteken belül megválaszthatják a mások mellett a sajtószabadság és a média sokszínűsége felett őrködő Média Tanács tagjait. A testület öt tagjából négynek a mandátuma már október közepén lejárt, de az új tagok kijelölése szeptemberben kudarcba fulladt, miután a Fidesz-KDNP lényegében megfúrta a folyamatot.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss