Vádat emeltek a volt Volkswagen-vezér ellen
Amerikai szövetségi nyomozók bejelentették Detroitban, hogy egy nagyesküdtszék vádat emelt Martin Winterkorn, a Volkswagen volt vezetője ellen a német autógyár környezetvédelmi csalása ügyében - számolt be az Infostart.hu az MTI híre alapján.




