BUX 139250.46 -0,04 %
OTP 45280 -0,04 %
header

neak

11.
10.
18:41

Magánszolgáltatók segíthetik ki a krízisből az állami egészségügyet

Sürgősen újra kell gondolni az állami egészségügy és a magánszolgáltatók együttműködésének kereteit - mondta Kóka János, a Doktor24 Medicina Zrt. elnöke a Portfolio.hu mai egészségügyi konferenciáján, egy új fórum - a kormány, a meghatározó magánszolgáltatók, a Magyar Orvosi Kamara, valamint a Szakdolgozói Kamara bevonásával megalakítandó - Egészségügyi Szolgáltatói Tanács létrehozását szorgalmazva.

Szerző(k):
Szepesi Anita