BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

neak

04.
26.
07:07

Akkora a baj a kórházakban, hogy már az 54 milliárd forintot is meghaladta a tartozás

Március végére akkora összegű tartozást halmoztak fel a kórházak, mint tavaly október végén, mondta a Napi.hu-nak Rásky László, az Orvostechnikai Szövetség főtitkára. A Magyar Államkincstár adatai szerint 39,3 milliárd forintnyi kifizetetlen számla van a fekvőbetegeket ellátó intézményekben, de ebben az adatsorban nem szerepelnek a modellváltó orvosegyetemek.

Szerző(k):
Koncsek Rita