BUX 139406.71 0,08 %
OTP 45300 0,0 %
header

napenergia

03.
18.
10:34

Hiába a rengeteg napelem, az ausztrál rezsicsökkentéshez még ennyi sem elég

Rekordévet zártak az ausztrál háztartások, 2020-ban mivel több mint 350 ezer kiméretű, háztetőre telepített napelemes rendszert kapcsoltak be hálózatba. Az így több mint 3 gigawattos (GW) rekord azonban nem lesz hosszú életű - közölte a Tiszta Energiaszabályozó Hatóság (CER), miután a prognózisok azt mutatják, hogy idén átléphető akár a 4 GW-os szint is.

Szerző(k):
Szabó István M.