Kötelező napelem-telepítést ír elő Berlin
Berlinben olyannyira komolyan veszik az épületek energiahatékonyságának növelését és a mindinkább önellátó áramtermelésre és fogyasztásra átállást, hogy két év múlva már nem adhatnak át olyan épületet, aminek nincs saját fotovoltaikus rendszere.



