Újabb fontos terület került Nagy Márton keze alá
A védelmi iparnak a biztonságot, a szuverenitást és a nemzetgazdaságot együttesen kell szolgálnia – így kommentálta Nagy Márton tárcája, hogy mától, azaz 2024. augusztus 1-jétől a Nemzetgazdasági Minisztérium gyakorolja az N7 Holding Zrt. tulajdonosi jogait. A honvédelemtől átvett társaság élén már nem Palkovics László ex-minisztert találjuk.




