Jól lesz az részletekben is: megszületett a megoldás a botrányosan magas gázszámlákra
90 ezer ügyfél kapkodhatott levegő után az irreálisan magas gázszámlák láttán. Az MVM reagált az érthetetlenül magas gázszámlákra, és bejelentette, hogy 12 havi részletfizetést kérhetnek azok, akik a sávhatár átlépése miatti magasabb összegű földgázszámlát kaptak.




