BUX 139833.38 0,15 %
OTP 45890 -0,17 %
header

műtrágya

04.
04.
16:38

Megugrott a kereslet, újraindult a Nitrogénművek

Egy hónapos állást követően a Nitrogénművek Zrt. újraindította az ammónia termelését a műtrágyázási szezon végén jelentkező erőteljes exportkereslet kiszolgálása érdekében. Az értékesítés egyes termékek esetében folyamatos volt márciusban, így az újonnan jelentkező igényeket a termelés újraindításával tudja kiszolgálni a társaság, a logisztikai kapacitások szűk keresztmetszetének erejéig - közölte Bige László cége.

Szerző(k):
Domokos Erika