Az állam eddig 8,7 milliárd forintot fizetett a közmédia műsorterjesztéséért
A Magyar Államkincstár az első nyolc hónapban az időarányos összegnél 1,3 milliárd forinttal többet fizetett ki a közszolgálati rádió és televízió, illetve a Duna Televízió műsorának terjesztéséért az Antenna Hungária (AH) Rt.-nek. Ennek hátterében az AH munkatársa szerint nem túlfizetés áll, hanem az, hogy a kincstár utólag, a ténylegesen sugárzott műsoridő alapján fizet.
