BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
header

munkaerőpiac

05.
19.
17:33

Koncz Zsófia és Vitézy Dávid is államtitkár lesz

A következő években az európai élvonalba kell emelni a magyar ipart, belföldi viszonylatban pedig kiemelt cél az önellátás elérése - mondta csütörtöki bizottsági meghallgatásain Palkovics László technológiai és ipari miniszterjelölt. A másfél éve parlamentbe jutott Koncz Zsófiából és az eddig a budapesti állami fejlesztésekért felelős Vitézy Dávidból is államtitkár lesz Palkovics tárcájánál.

Szerző(k):
Domokos Erika
05.
09.
07:06

Hatékony a távmunka, tesztelik a négynapos munkahetet is

A koronavírus-járvány miatti lezárások és karanténkötelezettség nyomán az elmúlt két évben nagymértékben nőtt az otthonról és a hibrid munkarendben dolgozók száma. A pandémia intenzitásának csökkenése ellenére sok munkaadó állandósítja a hibrid munkavégzést, amely a kutatók szerint ideális a dolgozók hatékonysága szempontjából. Erről nyilatkozta a magyar munkáltatók és munkavállalók is.

Szerző(k):
Ambrus-Nagy Boglárka