BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

munka

11.
21.
19:19

Nem akarta az önkormányzat a munkásszállót, ráerőltetik, hogy megépítse

A tavalyi önkormányzati választás kampányában már élesen kritizálta az akkor még csak polgármester jelölt, azóta a mandátumot elnyerő Mirkóczki Ádám, hogy az egri Kistályai úton munkásszálló épül, miközben bérlakásokra lenne szükség a városban. Azóta városvezetőként hiába próbálta meg leállítani a beruházást, most kiíratta az önkormányzattal a közbeszerzést az irányító hatóság.

Szerző(k):
Szabó Dániel