MSZP: az állam beszállt a szennyvíziszapüzletbe
A Mátrai Erőmű megvételével az állam is tulajdonossá vált az erőmű területén lévő, szennyvíziszap feldolgozását végző Geosol Kft.-ben - mondta Korózs Lajos, az Országgyűlés népjóléti bizottságának szocialista elnöke sajtótájékoztatón. A politikus választ vár arra, hogy visz-e a társaság külföldről szennyvíziszapot Visontára - írta az MTI.




