Kétszer is lezárják az Andrássy utat hétfőn
Ideiglenes forgalomkorlátozást vezetnek be a főváros V., VI. és XIV. kerületében hétfőn demonstráció miatt, az Andrássy útról kétszer is kitiltják az autósokat - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.




