Az orvoselvándorlás gyorsulásától tart a kamara
Az egészségügy idén sem nyerte el az őt stratégiailag megillető helyet, a szakma számtalan figyelmeztetése, a nemzetközi evidenciák ellenére a helyzet érdemben nem változik, az egészségügy helyzete nem javul - ismertette a Magyar Orvosi Kamara (MOK) legutóbb küldöttgyűlésének állásfoglalását mai sajtótájékoztatóján Éger István MOK elnök.


