BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

moderna

01.
08.
10:05

Koronavírus: január végétől olthatják be a 60 éven felülieket

Az oltási stratégia első körét nagyjából két hét alatt lezavarták, abban az értelemben, hogy elkezdődött a második kör, a szociális szférába tartozók oltása. Ha marad az eddigi tempó és a korábban vázolt tervek szerinti haladnak, valamint az oltóanyag-szállítmányok is az eddigi ütemben érkeznek az országba, akkor január végén akár a harmadik csoport, a 60 évnél idősebbek oltása is megkezdődhet - írja összefoglalójában a G7.

Szerző(k):
Szepesi Anita