Bezárás és elbocsátás az állami üdülőknél
Az állam bezárja és eladja az Erzsébet-program nagy kihasználtság mellett működő négy szállodáját, a dolgozókat az év végével elbocsátották.
Bezárás és elbocsátás az állami üdülőknél
Az állam bezárja és eladja az Erzsébet-program nagy kihasználtság mellett működő négy szállodáját, a dolgozókat az év végével elbocsátották.
Hogy áll a Sukoró-per?
A korábbi MNV-vezetők büntetésének súlyosítását kérte az ügyész.
Megkezdődött a sukorói kaszinóügy másodfokú tárgyalása
Az elsőfokú ítélet és a fellebbezések ismertetésével pénteken megkezdődött a Sukoró-ügy másodfokú tárgyalása a Szegedi Ítélőtáblán.
Öntik a pénzt Fertődre - milliárdostól vett céget az állam
A fertődi Esterházy-kastély felújítására és az Eszterháza Központ működtetésére tízmilliárd forint uniós és magyar állami támogatás jutott az elmúlt években. A kormány 2014-ben létrehozta, most megszünteti az Eszterháza Központot, a jogutódja az a Nistema Kft. lesz, amelyet az állam tavaly vásárolt meg egy magyar milliárdostól.
Tártrai pert vesztett
A Fővárosi Törvényszék ítélte szerint jogszerűen mondtak fel Tátrai Miklósnak, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) Zrt. egykori vezérigazgatójának, akinek 2009-ben szüntették meg a munkaviszonyát rendkívüli felmondással.