Az MSZP jobban fél a győzelemtől, mint a vereségtől?
Meglepő fordulat: nem a vereségtől, hanem a választási győzelemtől félnek jobban a miskolci szocialisták. Legalábbis komoly kételyek merültek föl a szimpatizánsokban az ország vezethetőségét, illetve a Fidesz esetleges veresége utáni közállapotokat illetően: többek szerint Orbánék az utcára küldik majd az embereket. Az MSZP-s jelölt csütörtöki fórumának vendége Debreczeni József volt, akinek nem sok megnyugtató válasza volt ezekre a felvetésekre. A hagyományosan baloldali Miskolcon járt az Index, ahol minden jelölt hisz a győzelemben.