BUX 139454.80 0,43 %
OTP 45690 0,86 %
header

miskolc

03.
21.
08:53

Az MSZP jobban fél a győzelemtől, mint a vereségtől?

Meglepő fordulat: nem a vereségtől, hanem a választási győzelemtől félnek jobban a miskolci szocialisták. Legalábbis komoly kételyek merültek föl a szimpatizánsokban az ország vezethetőségét, illetve a Fidesz esetleges veresége utáni közállapotokat illetően: többek szerint Orbánék az utcára küldik majd az embereket. Az MSZP-s jelölt csütörtöki fórumának vendége Debreczeni József volt, akinek nem sok megnyugtató válasza volt ezekre a felvetésekre. A hagyományosan baloldali Miskolcon járt az Index, ahol minden jelölt hisz a győzelemben.

Szerző(k):
Index.hu