BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

miniszter

05.
31.
08:31

Zsebtolvajok, hőbörgők, garázdák, vandálok: túlélte a főváros a szombati mérkőzést

A franciák győzelmével zárult, budapesti BL-döntő után többfelé elszabadultak az indulatok a fővárosban, és napközben is voltak incidensek, de a rendőrség mindvégig uralta a helyzetet, és a mentősöknek sem kellett kirívó eseteket ellátniuk. A reptérre vezető utakon hajnalig sűrű volt a forgalom a hazainduló külföldiek tömegei miatt. „Budapest legjobb arcát mutattuk meg”: köszönetet mondtak a miniszterek.

Szerző(k):
Thurzó Katalin