Béremelés 2019 - plusz 15 százalékról tárgyalnának a szakszervezetek
Kemény bértárgyalásokat vetítenek előre a szakszervezetek, átlagosan 15 százalékos béremelést akarnak a úgy, hogy a cafeteria miatt se érje a dolgozókat veszteség. A Magyar Szakszervezeti Szövetség kezdeményezte a Közszolgálati Vállaltok Konzultációs Fórumának (KVKF) összehívását a bérek és a cafeteria ügyében - adta hírül a 24.hu.




