Tiltakoznak az önkormányzatok az iparűzési adó elvétele miatt
Az önkormányzatok egyetértenek a kormány minimálbér-emelési szándékával, de azzal már nem, hogy ennek hatásait ráterhelik az önkormányzatokra - mondta a Telex tudósítása szerint Karácsony Gergely főpolgármester, a Magyar Önkormányzatok Szövetsége (MÖSZ) társelnöke. Tiltakoznak az iparűzésiadó-bevételek elvételének újabb terve miatt.




