A diákoktól a nyugdíjasokig terjed az új szerbiai szegények palettája
A szerbiai szakszervezetek szerint Szerbia lakosságának több mint fele szegénységben él, főként nyugdíjasokról van szó, akikhez az infláció miatt idén csatlakoztak a minimálbért keresők és az otthonuktól távol tanuló diákok.




