Komoly baj van a rendszerrel, egy guru meg is mondta, mi az
Warren Buffett szerint komoly baj van az amerikai kapitalizmussal, az elmúlt 25 évben végbement hihetetlen gazdagodásból csak nagyon kevesen részesültek. Ezen szerinte változtatni kéne. De a jövőt illetően mégis optimista: szerinte a mostani gyerekeknek jobb életük lesz, mint a szüleiknek.




