BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
header

migráció

09.
11.
20:26

Nem kérnek a szomszédok se a migránsokból, Orbánnal együtt buszoztatnának

Tőlünk nyugatabbra egymásnak feszülnek az állami vezetők az immár látványos terhet jelentő illegális migráció miatt: mivel Németország hétfőtől zárja a határait, az osztrákok közölték, hogy nem kérnek a kitoloncolt vendégekből. Eközben a sajtóban egyre több német azt fejtegeti: egyetértenek a magyar kormánnyal, hogy Brüsszelbe buszoztatnák az illegális bevándorlókat.

Szerző(k):
Thurzó Katalin