Rekord mennyiségű külföldi tőke érkezett tavaly Magyarországra
A Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) szerint a támogatásukkal minden eddiginél több külföldi működő tőke érkezett hazánkba 2016-ban. A szervezet szerint az idei évre is jók a kilátások az adócsökkentések és a k+f programok átszervezése miatt. Nemcsak új befektetők próbálkoznak, a már itt lévő cégektől érkezik a legtöbb tőke - állítja a HIPA.




