Tovább nőtt a Mercedes itthon
Tavaly is nőtt a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary bevétele, illetve termelése. A cég nem tervezi elhagyni Magyarországot.
Tovább nőtt a Mercedes itthon
Tavaly is nőtt a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary bevétele, illetve termelése. A cég nem tervezi elhagyni Magyarországot.
Melyik cégnél dolgoznának leginkább a magyarok?
Ismét egy autógyár, ezúttal a Mercedes-Benz lett a legvonzóbb hazai munkáltató a magyar munkavállalók értékelése szerint - közölte kedden a Randstad Hungary.
"A német gyáraknak a magyar kormányra kéne borítaniuk az asztalt"
A német autóipari gyáraknak nem lenne szabad tovább hagyniuk, hogy kihasználja őket Orbán Viktor - foglalta össze véleményét Thorsten Benner német politológus a Süddeutsche Zeitungnak. A szakember szerint a magyar miniszterelnök a multikra mutogatva mondhatja magáról azt, hogy sikeres és európai, miközben a cégek csak a pénzért és a gyenge szakszervezetekért vannak az országban.
Hitte volna, hogy ez megtörténik az újautó-piacon?
Az idei első negyedévben is folytatódott az újautó-piac szárnyalása. Minden tizedik eladott autó a Suzuki terepjárója.
Ennyit keresnek egy autón a nagy gyártók
Azt próbálta megbecsülni a Portfolio, hogy az egyes autógyárak mennyit keresnek egy-egy eladott autón.