Óriási béremelés lesz a kecskeméti Mercedes-gyárban
A kecskeméti Mercedes-gyárban december 5-én délben aláírták a szakszervezetek és a cég vezetése az újabb kétéves bérmegállapodást. Előzőleg, 2016-ban is kétéves bérmegállapodást kötöttek - írta a 24.hu.




