Jó éve volt a magyarországi Mercedesnek
Tavaly is meghaladta a 190 ezret a kecskeméti Mercedes-gyárban készült autók száma, a teljes magyarországi értékesítése pedig megduplázódott 2015-höz képest - írja az MTI.
Jó éve volt a magyarországi Mercedesnek
Tavaly is meghaladta a 190 ezret a kecskeméti Mercedes-gyárban készült autók száma, a teljes magyarországi értékesítése pedig megduplázódott 2015-höz képest - írja az MTI.
Csak Kecskeméten gyártják a második generációs CLA-t is
A Mercedes-Benz megkezdi a CLA Coupé második generációjának gyártását, elődjéhez hasonlóan kizárólagosan Kecskeméten - tájékoztatta a német autógyártó csütörtökön az MTI-t.
Rosszul megy a Daimlernek
Eladáscsökkenéssel kezdte az évet a Daimler AG járműipari konszern a cég központjában Stuttgartban hétfőn közzétett beszámolója szerint.
Visszaesett a Daimler nyeresége
Csökkent a Daimler AG nyeresége tavaly a negyedik negyedévben és az egész évben a Stuttgartban szerdán közzétett előzetes eredményadatok alapján az MTI szerint.
Lengyelországot választotta a Mercedes
A lengyelországi Jaworban fog elektromos autókhoz akkumulátorokat gyártani a Mercedes-Benz - jelentette be kedden sajtókonferencián Mateusz Morawiecki miniszterelnök.