Kiszivárgott: durva drágulás jön a magyar utakon
Újabb meglepő elemmel egészült ki a 2015-ös költségvetési kirakósjáték: a kormány az ideihez képest egyharmadával több bevételt tervez e-útdíjból beszedni jövőre, vagyis a hazai és külföldi fuvarozóknak 50 milliárd forintos többletkiadással kell számolniuk - értesült a Napi.hu.




