BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

mavir

04.
16.
16:37

Ennyi áramot használtunk az első negyedévben - friss adatok

A bruttó villamosenergia-felhasználás 2,3 százalékkal emelkedett Magyarországon az idén az első három hónapban a tavalyi év első három hónapjához képest, az export-import szaldó 27,3 százalékos részaránya eközben elmarad a tavalyi 31,5 százaléktól - állapítható meg a Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. (Mavir) honlapján frissen közzétett adatokból az MTI szerint.

Szerző(k):
Szepesi Anita