464 milliós bírságot kaptak az erőművek
Nem árpilisi tréfaként, de április 1-én módosult az a törvény, ami a villamosenergia termelő erőművek menetrendtartási kötelezettségeit szabályozta. Az országos rendszerirányító (Mavir) ki is osztott majd' 500 millió forint bírságot.




