Ha hihetünk az állami vezetőknek, akkor egyre szegényebbek
Kedd éjjel felkerültek a Parlament honlapjára az állami vezetők vagyonnyilatkozatai. Orbán Viktornak csak 742 ezer forint megtakarítása van, Rogán Antal a barátaitól kapott pénzből törleszti a banki tartozásait, Matolcsy Györgynek 63 millióval csökkent a vagyona, Trócsányi László 42 millióval lett szegényebb. Seszták Miklós megtakarításai viszont 216 millióról 289 millió forintra nőttek.



