Fürdenek az aranyban Matolcsyék
Hetven éve volt akkora aranytartaléka a Magyar Nemzeti Banknak, mint idén októberben: a Monetáris Tanács arról döntött, hogy a korábbi szint tízszeresére növeljék a készletet. 1986 óta most először vásárolt újra aranyat a jegybank.




