A barcelonai autógyárba utazhat a diákreklámverseny győztes csapata
Az idén hatodik alkalommal megrendezett diákreklámversenyt egy főiskolásokból álló csapat nyerte meg. A győztesek szeptemberben szakmai tanulmányútra utaznak a barcelonai Seat autógyárba, ahol betekinthetnek az ottani dizájnstúdió munkájába is. A 2002-es vetélkedő során ugyanis az új Seat Ibiza magyarországi piaci bevezetésére kellett teljes körű reklámkampányt készíteni, és piackutatást is végezni. A versenyt a Geomédia Rt. kreatív divíziója szervezte.
