Orbán a szélsőjobbos Le Pennel tárgyal a Karmelitában
Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke október 26-án Budapesten, a Karmelita kolostorban fogadja Marine Le Pent, a francia Nemzeti Tömörülés elnökét. Ez lesz az első alkalom, hogy a francia pártelnököt hivatalosan fogadja a magyar kormányfő - írja az Euronews.




