Néhány év és elpárolog a hiány a kormány szerint
Jövőre kiugró, azt követően is stabilan magas gazdasági növekedést vár a Pénzügyminisztérium. Az újonnan kiadott, 2025-ig kitekintő prognózis szerint az infláció miatt nem kell túlságosan aggódni, és míg 2022-ben ömlik a pénz a lakosságra, a következő voksolásnál már alig lesz hiánya az államháztartásnak.




