Nagy Márton 2030-ra az uniós szintre vinné az országot
Gyors és fenntartható növekedést akar elérni az újonnan létrejövő gazdaságfejlesztési tárca élén Nagy Márton. A miniszterjelölt szerint önálló és önellátó gazdaságot kell létrehozni, ezért több kulcsterületen növelni kell a magyar tulajdonhányadot, egyúttal meg kell őrizni a mozgásteret, így rövid távon kizárt, hogy legyen magyar euró.




